Partnerzy

Marka VemaTRACK jest owocem ponad 50 letniego doświadczenia producenta w stosowaniu najnowszych technologi podczas produkcji elementów podwozi gąsienicowych. Produkty Vema Track stosowane są, jako OEM do maszyn producentów takich, jak: Komatsu, JCB, Takeuchi, Yanmar oraz innych marek i objęte są gwarancją 1 rok bądź 1500 mth. Oferując produkty tej marki, jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie w konkurencyjnych cenach.Firma Trevi Benne  została założona w 1992 roku, jako owoc ponad 30 lat rodzinnego doświadczenia w branży robót ziemnych. Włoska firma wyspecjalizowała się w produkcji narzędzi do wyburzeń oraz przetwarzania i recyklingu gruzu. Od produkcji standardowego osprzętu firma ewoluowała i obecnie po ponad 20 latach wyróżnia się w produkcji urządzeń specjalnie zaprojektowanych do każdego rodzaju i warunków pracy, dzięki czemu możemy oferować Państwu alternatywne rozwiązania dla każdej indywidualnej sytuacji. Trevi Benne to również innowacyjne i unikalne technologie (min. system „IMPACT BOSTER”), które przy jednoczesnym wzroście wydajności urządzeń zmniejszają koszty ich użytkowania.

EIK Engineering to niekwestionowany lider w dziedzinie innowacyjnego osprzętu o globalnym zasięgu. Produkty marki EIK zdobywają zaufanie klientów dzięki swojej wszechstronności oraz innowacyjności rozwiązań dla różnych aplikacji. Ramiona Long Reach, High Reach oraz podwozia pontonowe AmphiMaster używane są wszędzie tam, gdzie liczy się solidność, a tradycyjne rozwiązania nie przynoszą efektów. Surowe normy na każdym etapie produkcji gwarantują bezkonkurencyjną jakość. Inwestycja w produkty EIK to gwarancja bezpieczeństwa, wydajności oraz niezawodności. Kreując tę markę na polskim rynku jesteśmy przekonani, że dostarczamy praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, aby kompetentnie sprostać wszelkim wymaganiom dotyczących wyposażenia maszyn. Jesteśmy tu, aby być długoterminowym partnerem biznesowym dla naszego wciąż powiększającego się grona klientów. Jesteśmy przekonani, że możemy dostarczyć rozwiązania, które spełniają wszelkie oczekiwania na płaszczyźnie zarówno jakościowej jak i cenowej produktów. Wykorzystując ponad 30 letnie doświadczenie EIK Engineering w zakresie inżynierii oraz produkcji osprzętu do maszyn budowlanych możemy zaspokoić stale rosnące potrzeby naszych klientów. Oferujemy nie tylko najlepszą jakość, ale także obsługę klienta na najwyższym poziomie. Wszystkie projekty produktów powstają z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania Computer Aided Design (CAD) oraz poddawane są analizie wytrzymałościowej w najnowocześniejszym programie Finite Element Analysis (FEA), który zapewnia optymalną integralność oraz wzrost niezawodności gotowego produktu. Przed wdrożeniem na rynek, wszystkie nowe produkty poddawane są licznym testom i muszą spełniać wewnętrzne kryteria DEP: Designed for Functionality (Zaprojektowane dla funkcjonalności). Engineered for reliability (Zbudowane z myślą o niezawodności). Priced for high ROI (Posiadają wysoki wskaźnik ROI [Return On Investment], oznaczający okres po jakim następuje zwrot kosztów inwestycji. Koparki wyposażone w osprzęt firmy EIK, a w szczególności ramiona Long Reach oraz podwozia pontonowe AmphiMaster pracują w najtrudniejszych warunkach, dlatego też ostatecznym celem jest niezawodność i trwałość produktu. Wszystkie elementy stalowe w końcowym etapie produkcji są śrutowane, aby zapewnić całkowicie czystą oraz wolna od zanieczyszczeń i rdzy powierzchnię. Ponadto proces ten gwarantuje doskonałą przyczepność specjalnej powłoki lakierniczej zapewniającą ochronę stali w najcięższych warunkach.

EIK Engineering jest zwycięzcą “Asia Pacific Honesty Enterprise and Honesty Product 2012”. To prestiżowe wyróżnienie dla wybitnych osiągnięć jest najlepszym świadectwem dla marki EIK, które ukazuje zaufanie do produktów.Austriacka marka ROCKSTER znana jest z zaawansowanych technologicznie, bezkonkurencyjnych maszyn mobilnych w klasie kompaktowej (do 25t) i większych (35-40t). Są to mobilne kruszarki szczękowe, udarowe oraz mobilne przesiewacze kompaktowe.

Maszyny tego producenta wyjątkowo dobrze sprawdzają się w recyklingu gruzu budowlanego, asfaltu oraz innych materiałów budowlanych, a także doskonale radzą sobie z materiałami naturalnymi tj. kamień, granit itp.

Firma ROCKSTER opatentowała system DUPLEX, dzięki któremu możliwe stało się zamienne stosowanie kruszarki udarowej i szczękowej na jednym podwoziu. Zmiana jednej kruszarki w drugą to zaledwie od 3-6 godz. (w zależności od sprawności załogi zmieniającej komory kruszenia). Przy dopłacie o wartości zaledwie ok. 25-30% większej od maszyny standardowej otrzymujemy dwie maszyny w jednej!

Współpracując bezpośrednio z producentem jesteśmy w stanie zaopatrzyć naszych klientów w wysokiej jakości oryginalne części zamienne do wszystkich maszyn marki ROCKSTER.